Biroja vadītājs/-a – iepirkumu speciālists/-e

Pienākumi:

  • organizēt, koordinēt un pārraudzīt darbu birojā, organizēt informācijas plūsmu, nodrošināt biroja administratīvo darbu nepārtrauktību;
  • kontrolēt biroja izdevumus, nodrošināt materiāltehnisko un citu resursu apgādes plānošanu un to racionālu izmantošanu;
  • organizēt, koordinēt piedalīšanos iepirkumos/konkursos/cenu aptaujās un sagatavot dokumentus atbilstoši nolikumu un normatīvo aktu prasībām;
  • dibināt un uzturēt veiksmīgu sadarbību ar partneriem, piegādātājiem, ārpakalpojumu sniedzējiem;
  • organizēt, koordinēt un atbalstīt kolēģus uzņēmuma iekšējos pasākumos;
  • atbalsta sniegšana uzņēmuma vadībai un darbiniekiem.

Prasības kandidātiem:

  • pieredze līdzīgā amatā un zināšanas lietvedības procesu organizēšanā;
  • spēja saprast dokumentu būtību un šķirot tos pēc satura, nozīmes un prioritātes;
  • augsta atbildības sajūta un interese par darbu;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā, organizēt savu darbu un noteikt prioritātes;
  • labas komunikācijas spējas un atvērtība pret cilvēkiem;
  • iemaņas veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi;
  • labas latviešu valodas gramatikas zināšanas un angļu valodas prasmes sarunvalodas līmenī;
  • labas lietotāja prasmes darbā ar datoru, biroja tehniku un MS Office programmās.

Mēs piedāvājam:

  • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas
  • laicīgi izmaksāts atalgojums un visas sociālās garantijas
  • apmaksātas telefona sarunas un internets telefonā
  • nelaimes gadījumu vai veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • darbu lielākajos Latvijas būvobjektos

Mēs rūpējamies:

  • darbinieku apdrošināšana
  • mūsdienīgs tehniskais nodrošinājums
  • regulāras apmācības
  • atbilstoši individuālie aizsardzības līdzekļi
  • pārdomāti darba apstākļi birojā un būvlaukumā

Tavi ieguvumi:

  • interesants un atbildīgs darbs stabilā uzņēmumā
  • vienmēr atsaucīgi, draudzīgi uzņēmuma kolēģi
  • elastīgs darba laiks
  • korporatīvie pasākumi
  • apmaksāta būvspeciālista sertifikāta gada maksa

Piesakies vakancei

Temats: Vakance - Biroja vadītājs/-a – iepirkumu speciālists/-e

E-pasts: komanda@forma2.lv

Pieteikties Vakancei

Citas Vakances

  • SERTIFICĒTS TILTU BŪVUZRAUGS

    Apskatīt