Uzņēmuma izaugsme

Vissvarīgākais katras ēkas būvniecībā ir pamati. FORMA 2 pamati tika ielikti jau 1996. gadā, kad Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes 1.kursā satikās Jānis Zolbergs, Māris Tidriķis un Edgars Krasņikovs - FORMA 2 dibinātāji. Būvinženieru birojs FORMA 2 tika dibināts 2006. gada 20. decembrī.

Šo gadu laikā esam veiksmīgi pārdzīvojuši pārmaiņas, izveidojuši ilgstošas sadarbības ar partneriem un klientiem un papildinājuši komandu ar profesionāļiem, kurus vieno kopīgas vērtības un mērķi.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu un personisku pieeju katram klientam un apsolām, ka, sadarbojoties ar FORMA 2, jūs iegūsiet uzticamu partneri visam būvniecības procesam.

2013 2015 2017 2019 2021 2023 Objektu skaits gadā 58 99 77 103 88 59 1 011 772 540 670 870 243 1 214 139 1 386 498 2231974 Apgrozījums Darbinieku skaits 39 8 17 24 27 35

Komanda

Pievienojies komandai

Esam izauguši no neliela būvinženieru biroja, kur sākotnēji darbojās divi inženieri, līdz profesionālai un zinošai komandai. Mūs vieno kopīgi uzstādītie mērķi, vēlme gūt jaunas zināšanas un attīstīties, savstarpējā uzticība un vienotība.

Mūsu komandā ir spēcīgi profesionāļi, kuru prasmes un zināšanas atbilst nozares un uzņēmuma prasībām un kuru viedokli ņem vērā nozares speciālisti. Katram komandas loceklim ir savas kompetences un prasmes, kas tiek augsti novērtētas, kā arī regulāri attīstītas un papildinātas dažādās vietējās un starptautiskās konferencēs, izstādēs un apmācībās.

Forma 2 team picture

VADĪBAS POLITIKA

Darbība:

Mēs projekta sākuma stadijā, vienojoties ar iesaistītajām pusēm, definējam projekta noteikumus un pie tiem pieturamies līdz pat projekta beigām.

Sertifikāti:

 • ISO 9001:2015 Kvalitātes pārvaldība
 • ISO 14001:2015 Vides pārvaldība
 • ISO 45001:2018 Darba drošības un arodveselības pārvaldība

Vērtības:

 • Kvalitāte

  Mēs nodrošinām kvalitāti visā būvniecības procesā, sadarbojoties aicinām to darīt arī pārējos

 • Profesionalitāte

  Mēs īpaši augstu vērtējam sadarbību ar profesionāļiem visā būvniecības procesā

 • Patīk darbs, ko dara

  Mēs darām to, kas mums patīk, tāpēc sasniedzam augstus rezultātus

 • Godīgums

  Mēs augstu vērtējam godīgumu un cieņu pret iesaistītajiem, kas ir būtiski kvalitatīvam būvniecības procesam un rezultātam

 • Savstarpēja uzticēšanās

  Mēs uzticamies saviem komandas biedriem, ar savu darbu veicinām uzticēšanos mums un ļoti gribam uzticēties pārējiem iesaistītajiem

 • Zināšanu izaugsme

  Esam profesionāļi, kas vienmēr turpina mācīties

 • Pieredze

  Katrā projektā uzkrājam savu pieredzi, dalāmies šajā pieredzē ar saviem kolēģiem un citiem iesaistītajiem

 • Zinātkāre

  Mēs meklējam atbildes uz visu nezināmo

 • Rezultāts

  Kvalitatīvs rezultāts ir mūsu mērķis un mūsu darba labākais vērtējums

Mēs Latvijas un pasaules tirgū

FORMA 2 mērķis ir veicināt kvalitatīvu, energoefektīvu un videi draudzīgu būvniecību un būvniecības procesu Latvijā un ārvalstīs. To mēs īstenojam ar saviem darbiem, esot par piemēru citiem. Strādājam tā, lai mūsu pakalpojums vienmēr būtu kvalitatīvs un gala rezultāts apmierinātu klientu. To pašu pieprasām arī no saviem sadarbības partneriem. Katram projektam ir pievērsta vienlīdz liela uzmanība un tajos tiek iesaistīts ikviens nepieciešamais eksperts.

2016.gadā dibinājām pirmo filiāli ārpus Latvijas - Gruzijā. Esam vadījuši Milano World Expo 2015 Latvijas paviljona projektēšanas procesu vienlaicīgi Itālijā un Latvijā, kā arī esam strādājuši pie atsevišķiem projektiem Gruzijā, Dānijā, Zviedrijā, Kazahstānā, Azerbaidžānā un Kanādā un projektu realizācijas laikā esam sadarbojušies ar inženieriem no citām valstīm. Mūsu priekšrocības tirgū ir valodu zināšanas un orientēšanās būvniecības nozarē un tās normatīvos, spēja veiksmīgi sadarboties ar speciālistiem no dažādām pasaules valstīm.

Azerbaidžāna Kanāda Somija Zviedrija Dānija Latvija Kazahstāna Gruzija Kuveita Maroka Sauda Arābija Itālija Mozambika

Vēlies uzzināt vairāk par mūsu priekšrocībām?

Sazinies ar mums!

Apbalvojumi